TU ESI MAN
(N`WORKS REMIX) - OTRA PUSE

30.01.2019.


“Otra Puse” Jaunais gads iesācies ar radošo nometni, kuras ietvaros tiek radītas dziesmas topošajam dziesmu albumam. Bet paralēli tam, viņu jaunākajam hitam TU ESI MAN radīti divi remiksi. Tā mūzikas un teksta autors ir Normunds Pauniņš, pie lirikas savu artavu devusi arī Līga Robežniece. Pagājušā gada novembrī tika publicēts oriģināls, bet mēnesi vēlāk arī šīs dziesmas video versija. 25.janvārī tiek publiskoti divi dziesmas remiksi, kurus veidojuši Kaspars Ansons un jau vairāku Otras puses remiksu autors N`Works.

Normunds Pauniņš: “Man kā profesionālam dīdžejam, allaž ir paticis klausīties un atskaņot dziesmu remiksus. Dažkārt tie ir kļuvuši pat populārāki par oriģināliem. Patiesībā, dziesmai tiek izveidots jauns kods, tomēr nepazaudējot to, ko autors iešuvis radot oriģinālu. Man ļoti patīk kā mūsu jaunāko hitu TU ESI MAN savos kodējumos ietērpuši Kaspars un Normunds. Tagad dziesmai ir arī divi citi grūvi, kas, iespējams, iekustinās tos, kurus oriģināls nav sasniedzis.”

N`Works: “ Cik daudzus mana TU ESI MAN versija iepriecinās, es patiešām nezinu. Bet man ir cerība, ka tādi atradīsies. Priecājos, ka Normunds man kārtējo reizi ir uzticējis savu dziesmu. Ja es būtu tās autors, tad es to veidotu tieši šādos ritmos. Bet tā kā autors ir Normunds, tad man atlika vien izpausties remiksā. Un mani tas iekačā. 😉 “

REMIKSI LEJUPIELĀDĒJAMI ŠEIT