Vīrietis labākos gados
(N`Works Remix)

26.02.21.


Straumē vai iegādājies šeit https://fanlink.to/vintaza_remix

Dziesmas oriģināls atrodams Raimonda Paula dziesmu albumā “Naktsputni”, kas izdots 1978.gadā, disco laikmeta spozmē. Estrādes orķestra versijā to ilgu laiku savā repertuārā iekļauj arī apvienība VINTĀŽA, kuras 5 gadu jubilejas koncerta ieraksta skaņu celiņi izmantoti remix versijā.
Rihards Bērziņš, apvienības VINTĀŽA vadītājs un latviešu estrādes mūzikas pētnieks: ”Ar Normundu allaž prieks sadarboties - ar zināmu regularitāti esam tikušies dažādos projektos. Kā tehnisks “nošu un lietu kārtības” cilvēks, augsti novērtēju viņa intuitīvo gaumes izjūtu - tas spilgti redzams izdoto albumu aranžējumos un izpildījumā. Arī šajā veikumā tas rezultējies, sakausējot elektronisko un dzīvo - caur deju ritmu skaidri dzirdamas Gunāra Rozenberga aranžētās pūtēju un stīgu grupas partijas.”
Normunds Rutulis jeb N’Works: ”Ar lielu prieku pieķēros šīs versija veidošanā. Tā kā esmu 70to gadu bērns, mani joprojām iepriecina to laiku muzikālā kvalitāte. Šis remiks nedublē mūsdienu tendenci popmūzikā, bet ir uzticīgs klasiskajiem disco un soulfulhouse kanoniem, turklāt, ar krietnu devu enerģijas. Skaņu celiņi piefiksēti “dzīvās” uzstāšanās laikā un tāpēc tajā ir sajūtama brīvība, enerģētika un augsta profesionalitāte. Atlika vien sakārtot digitālo pusi, pievienot dažu instrumentu pozīcijas un te, nu tas ir - gatavs ikvienai ballītei!”