Zvans pie durvīm
(N`Works Remix) - Riga Reggae

01.11.2017.

Riga Reggae


Šī gada augustā vienīgā aktīvā regeja grupa Latvijā “RIGA REGGAE” publicēja dziesmu “ZVANS PIE DURVĪM”, kas guva lielu atsaucību gan Radio SWH topā, kur vairākas nedēļas noturējās visaugstākajā pozīcijā, gan arī Latvijas radio 2 “Muzikālajā bankā”, kuras topā atrodas vēl joprojām. Tas apliecina, ka regejs ir “dzīvs” un interesants latviešu mūzikas klausītājiem.
Tagad dziesmai radusies iespēja ieinteresēt arī drum`n`bass un deju mūzikas cienītājus, jo ir tapuši pāris remiksu, kurus producējuši N`Works aka Normunds Rutulis un MartInc., īstajā vārdā Mārtiņš Pīzelis. Abi ir labi pazīstami latviešu mūzikas producentu vidū un savās studijās izveidojuši remiksus daudziem latviešu skatuves māksliniekiem. Tagad bija pienākusi kārta arī RIGA REGGAE.

Ints Ķergalvis jeb Speiss: "Esam neizsakāmi priecīgi, ka dziesma guvusi tik plašu atzinību. Esam saņēmuši milzum daudz labu atsauksmju. Par to liecina arī vairāku Latvijas vadošo diskžokeju interese, kas nu vainagojusies ar vairākām "Zvans pie durvīm" remiksa versijām"

Horens Stalbe: “Mums ir liels prieks, ka mūsu dziesma “Zvans pie durvīm” ir iepatikusies tik daudz un tik dažādiem klausītājiem. Nu varam spert nākamo soli un publiskojot dziesmas remiksus, lai uzrunātu vēl plašāku auditoriju. Paldies remiksu autoriem par paveikto darbu!
Paldies visiem atbalstītājiem, brāļiem un māsām! Jūs esat mūsu spēks!”

KLAUSIES VAI LEJUPIELĀDĒ TE