Mūzika

Video

Foto

3.45 prezentācijas koncerts

Darbībā

Par sevi

N`Works ir saīsinājums no Normunds`s works, un latviešu valodā nozīmē Normunda darbnīca. Pirmsākumi meklējami 90.gadu beigās, kad radio, pēc darba laika, tika mocīts Vegas. Beigu beigās sanāca arī daži, tīri klausāmi mashup jeb bootlegi - Odis Hei mazā un Kā tevi sauc, Shake&bake - Live my life in a peace un Ance Krauzes Projām vien. Nerimstoša interese par deju mūziku, vēlēšanās citu skaņdarbus izveidot "pēc sava prāta", dažādi klubi, house mūzikas saullēkts, un iemīlēšanās šajā mūzikas žanrā ir veidojusi N`Works muzikālo gaumi. Soulful house mūzikas stilu, kurā dominē dzīvie instrumenti, veido soul un jazz mūzika, disco house, latino house, vocal house un citi paveidi, atkarībā no laika posma, kurā tas tiek radīts. Šis house mūzikas virziens veidojies pagājušā gadsimta beigās no soul un džeza mūzikas, kura papildināta ar klubu ritmiem un tā tiek dēvēta par intelektuālo klubu mūziku. House mūzika sākusi veidoties pagājušā gadsimta 80.gados Čikāgā, ietekmējoties no disko un afro - latino ritmu sajaukuma. Tās galveno bītu jeb ritmiku veido taktsmērs 4/4. Mūsdienās house mūzika ir ļoti attīstījusies, tai ir 100-tiem paveidu, un tādi veidojās no jauna ik dienu, jo producēšanas iespējas ir milzīgas. Lai gan ne tik aktuāls, tomēr soulful house žanrs vēl joprojām ir iecienīts deju zālēs, īpaši izmeklētai publikai, arī Latvijā. Lai dzīvo soulful house!!!

2010.gadā N`Works saņem Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu par albumu – Double B tonality (nominācijā Labākais deju mūzikas albums)

2017.gadā albums "3.45" tika nominēts Zelta mikrofona kategorijā - 2016.gada labākais deju vai elektroniskās mūzikas albums.